2023-2024 m. m. 

„ĮŽIEBK STEBUKLINGĄ ŽIBINTO ŠVIESELĘ“

Vieną gražų ir tamsų penktadienio vakarą „Kačiukų“ grupės vaikai leidosi į stebuklingą nuotykį. Nežinomi maži išdykėliai, purvinais batukais, lakstė po darželį ir paliko visur savo pėdsakus. Kadangi pėdsakai buvo labai maži, supratome, kad tai išdykėliai nykštukai mus aplankė. Tie patys nykštukai, kurie paslepia mūsų batukus, kojines, mylimiausią žaisliuką. Taigi „Kačiukų“ gr. komanda įžiebė savo stebuklingus žibintus ir leidosi į nuotykį. Sekdami paliktais pėdsakais vaikai aptiko nepaprastą nykštukų buveinę. Nykštukų aptikti nepavyko, bet radome jų staigmenėlę….

2023-11-17

„ZOOLOGIJOS SODAS“

Savaitės tema – „Zoologijos sodas“. Vaikai iš įvairių priemonių kūrė zoologijos sodą. Svarbiausias tikslas buvo, kad visi gyvūnai būtų aptverti ir nepabėgtų. Kuriant zoologijos sodą buvo išlaikyti svarbiausi reikalavimai: aptvarai gyvūnams, takeliai žmonėms vaikščioti ir kasa bilietams nusipirkti.

2023-10-24

2022 m. m. – 2023 m. m.

BUNDANTI GAMTA

Bundanti gamta suteikia puikių emocijų, o gera nuotaika skatina veikti. Tad, darbingai nusiteikę, mažieji mokslininkai ieškojo bndančios gamtos ženklų, juos tyrinėjo.

2023-05-02