Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrėjų atlikėjų – konkurse „Tramtatulis 2021“ Klaipėdos rajono rate (nuotoliniu būdu) dalyvavo ir pasakojo pasirinktus kūrinius „Naminuko“ ugdytiniai: Urtė Stonkutė ir Ąžuolas Puidokas, gr. „Lašeliai“ (konkursui parengė mokytoja Virginija Karpavičienė) ir Ovidijus Vičulis, gr. „Ežiukai“ (konkursui parengė mokytoja Virginija Martyšienė).

Ovidijus Vičulis atstovaus rajoną zonos rate. SĖKMĖS!

 

TRAMTATULIS 2021 – Klaipėdos r. rato dalyvių koncertas

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DnFlD6wtZRFc&h=AT0LzZM7qKQ4z-6wcv1IDxwQWpQm_f6Vs9J-Pg6Y6oUNmzk30BHtOxQ2OQaSURybeZct5sfmXpda4NIXDctchTGkLikG8_3jjyiYN8vYMUcnqU6Rwt5M202cQToIhkMmTe2O&s=1

 

Gabių, išskirtinių vaikų pastebėjimas, jų talento, gebėjimų skatinimas ir ugdymas – vienas iš svarbiausių mokytojo darbo tikslų. Toks „žemaitiškas perliukas“ šiais metais sublizgo priešmokyklinėje grupėje „Ežiukai“. Aš, mokytoja Virginija Martyšienė,  pati esu  žemaitė ir šią tarmę jau ne kartą  puoselėjau  ir populiarinau  ne viename etninės kultūros renginyje, vakaronėse. Jau mokslo metų pradžioje pastebėjau  ugdytinio Ovidijaus Vičulio išskirtinį gebėjimą emocingai reikšti mintis, jas dėstyti sklandžiai, nuosekliai, o svarbiausia – graže žemaitėška rokouteis. Todėl ėmėme ruoštis Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų  konkursui „Tramtatulis“. Pasiruošimo etape buvo nemažai iššūkių ir baimių, kad „perdegsime“. Tačiau su pasididžiavimu galime sakyti „Mums pavyko“. Tapome rajoninio turo laureatais. Ir nesvarbu, kad ne visai kokybiškas „naminis“ vaizdo įrašas. Bet vertinimo komisija tikrai pastebėjo Ovidijaus natūralumą, nesuvaidintą emociją, nuoširdumą.  Tariu didelį „Ačiū“ už malonų bendradarbiavimą, patarimus Ovidijaus mamai Astai Vičulienei, Klaipėdos rajono švietimo ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Irenai Barbšienei. Tikiuosi, kad ir ateinanti karta nepamirš savo žemaitiškų šaknų.

Virginija Martyšienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Steigėjas
Steigėjas
Naujienos
Apklausos

Kas Jums svarbiausia renkantis darželį?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...