Prasidėjęs Advento laikotarpis – metas, kai daugiau laiko praleidžiame su šeima, aptardami besibaigiančių metų įvykius, atsiprašydami vieni kitų, padėkodami vieni kitiems.  Kad Advento laikas būtų prasmingas, Gargždų lopšelio-darželio „Naminuko“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Virginija Martyšienė ir Raimonda Bubliauskienė pakvietė visus,  mažus ir didelius,  kurti savo Angelą. Visa įstaigos bendruomenė įsitraukė į Angelų kūrimą. Angelus gamino pasirinktomis meninės raiškos priemonėmis ir technikomis. Kūrybinių darbų paroda ,,Mano Angelas“ puošia įstaigos erdvę.

Džiugu matyti išradingai sukurtus Angelus, į kuriuos įdėta daug meilės, kruopštumo ir kūrybiškumo. Glaudus darželio bendradarbiavimas su ugdytinių tėvais leido įgyvendinti šį sumanymą, sustiprino mūsų bendrumą, savitarpio supratimą, leido patirti švenčių laukimo džiaugsmą.

Dėkojame visiems už nepakartojamo grožio Angelus. Tegul Jūsų rankomis pagaminti Angelai  neša visiems mums ramybę, meilę ir šilumą. Su artėjančiomis Šv. Kalėdomis.

 

Virginija Martyšienė, Raimonda Bubliauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos

2022-12-12

 

Steigėjas
Steigėjas
Naujienos
Apklausos

Kas Jums svarbiausia renkantis darželį?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...