2023 – 2024 m. m.

ŽIRGAS ŽMOGAUS GYVENIME

Teminės savaitės metu ugdytiniai susipažino su žirgo reikšme mūsų krašto istorijoje, svarba lietuvių kultūroje, žirgų veislėmis, veiklomis su jais. Kūrybinėse dirbtuvėlėse vaikai iš antrinių žaliavų kūrė savo svajonių žirgelį.

2023-11-29

2022 – 2023 m. m.

,,MUGĖJE”

Šios savaitės temos ,,Mugėje” apie amatus įtvirtinimas, duonos gamyba. Vaikai susipažino su kepėjo amatu, aptarėme iš ko gaminama duona, kokių rūšių būna, kokia vaikų mėgstamiausia ir kodėl sveika ją valgyti. Su vaikais sužinojome  duonos receptą, svėrėme, matavome, grūdome produktus. Sudėjome į duonkepę. Paskui ragavome. Buvo skani pirma mūsų duonelė :). Ačiū Smiltės mamai už duonkepę ir kitus priedus, Vaidoto mamai už sviestą ir sūrį.

2023-03-03

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENĄ MININT

Šiandienos rytmetį su vaikais paminėjome Sausio 13d. Vaikai peržiūrėjo Dominyko Daunio edukacinį filmuką, jį aptarėme. Pakalbėjome apie televizijos bokštą ir jo svarbą mūsų kasdienybėje. Tuomet vaikai užsiėmė planavimu, projektavimu, dažymu, klijavimu ir puošimu – buvo konstruojamas televizijos bokštas. Rezultatas vaikus itin nustebino ir sukėle daug teigiamų emocijų.

   

2023-01-13