2023- 2024 m. m. 

VIKTORINA „LIETUVIAIS ESAME MES GIMĘ“

Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, vaikai, jų tėveliai ir mokytojos kovo 6d. susirinko į šventinę viktoriną “Lietuviais esame mes gimę”. Viktoriną pradėjome giedodami tautišką giesmę. Geltonųjų, žaliųjų ir raudonųjų komandos aktyviai dalyvavo ir parodė žinias apie savo gimtąją šalį – Lietuvą. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Na, o šventinę viktoriną vainikavo Lietuviški skoniai: duonelė su medumi ir obuolių sultys.

2024-03-06

TEMA „ATRANDAME LIETUVĄ“. PATYRIMINĖ VEIKLA: SUSIPAŽINIMAS SU PINIGAIS IR APSILANKYMAS  PARDUOTUVĖJE

Šią savaitę “Linksmuolių” grupės ugdytiniai susipažino su pinigais, kokie jie, kam reikalingi, kokia jų reikšmė mūsų gyvenime. Patyriminė veikla: išvyka į Kvietinių parduotuvę. Kiekvieno vaiko biudžetas: 1 €. Su vaikais aptarėme ką pirksime, koks maistas yra sveikas ar nesveikas. Kas yra kaina, kas yra grąža. Vaikai patys apžiūrėjo prekes, rinkosi ką galima pirkti už turimą sumą. Vaikai lavino matematinius, komunikavimo, kalbinius, pažinimo gebėjimus. Vaikams labai patiko pirkti.

2024-03-01

STEAM PROJEKTAS „ŽIEMOS ATRADIMAI“ MEŠKUČIŲ GRUPĖJE

Džiaugdamiesi žiemos dovanotu sniegeliu ir šalčiu, ugdytiniai susipažino su ledo savybėmis, išbandė piešimą ant sniego, šaldė pyragus, atliko bandymą ir stebėjo „ugnikalnio“ ižsiveržimą.

2024-01-12

„IŠVYKA Į KVIETINIŲ BIBLIOTEKĄ“

Minint šiaurės šalių literatūros savaitę, Gargždų lopšelio darželio „Naminukas“ Kvietinių skyriaus „Kačiukų“ grupės vaikai buvo pakviesti į Kvietinių kaimo biblioteką smagiai edukacijai. Vaikai, su mokytoja ir bibliotekininke Viktorija, gamino atvirutes – laiškus Kalėdų seneliui.

      

2023-11-15

SUSITIKIMAS

Rugsėjo 28 d. popietę „Linksmuolių“ grupės ugdytiniai susitiko su nerege Vaida, kurią atlydėjo įstaigos psichologė Eglė Strazdauskienė. Vaikai sužinojo apie žmogaus, turinčio regėjimo negalią gyvenimą, užrištomis akimis išbandė eiti su baltąja lazdele, susipažino su Brailio raštu parašyta knyga. Viešnia kiekvienam vaikui padovanojo Brailio raštu parašytą vardą. Visi sužinojo daug naujo, patyrė daug naujų potyrių, išgyveno įvairias emocijas. Visi džiaugiamės prasmingu susitikimu.

2023-10-02

 

2022-2023 m. m. 

GARSIUKŲ IR RAIDŽIŲ ŠALYJE

2023-05-09 vyko kalbinė pramoga „Garsiukų ir raidžių šalyje“ „ Linksmuolių gr. ugdytiniams, kurią suorganizavo ir pravedė darželio logopedė Ilona Puškorienė ir mokytoja Odeta Ąžuolaitė. Vaikai žaidė įvairius smagius žaidimus: „Mano vardo pirma raidė“, „Ar yra garsas     Ž ?“, „Surask žodžio pirmą raidelę“, „Sudėk žodį iš kaladėlių“, „Ieškau varpelio“, „Sudėk raidelę iš kaštonų“.Žaisdami šiuos žaidimus vaikai suprato, kad garsai ir raidės yra susiję, kad visus garsus galima pažymėti raidėmis, o iš raidžių – sudaryti žodžius.

Vaikai puikiai atliko užduotėles, žino ir pažįsta daugelį raidžių, gerai išlavėjęs girdimasis suvokimas.

2023-05-09

2021- 2022 m. m.

ŠTAI IR BAIGĖSI MŪSŲ ILGALAIKIS PROJEKTAS „Sveikos mitybos laivo kelionė per Lietuvą”…

Birželio mėnesį turėjome užduotį –
iš įvairių vaisių, uogų ar daržovių kurti gaiviuosius kokteilius ir pasidalinti įdomiausiais receptais 🥤🥤🥤
Tikimės, kad įgyvendinamas projektas vaikams suteikė ne tik naujų žinių, bet ir džiugių emocijų bei komandinio darbo patirties.
Kviečiame pavartyti paskutinę projekto virtualią knygą 🤗🥰
2022-06-30
PROJEKTAS ,,Sveikos mitybos laivo kelionė per Lietuvą“
Tęsiame mūsų įstaigos projektą-kūrybinių darbų parodą.
 
GEGUŽĖS MĖNESIO TEMA: „Pavasario vitaminai“.
Lauke (darželio teritorijoje, savo kieme ar sode) ieškoti pirmųjų pavasario „vitaminų“ (garšva, kiaulpienė, dilgėlė ir pan.). Aptarti jų naudą ir kūrybiškai pristatyti.
Norime pasidžiaugti sukurta pirmųjų pavasario vitaminų virtualia knyga.
2022-05-31
 PROJEKTAS ,,Sveikos mitybos laivo kelionė per Lietuvą“
Tęsiame mūsų įstaigos projektą-kūrybinių darbų parodą.
BALANDŽIO MĖNESIO TEMA:
„ Pramuši ledą – randi sidabrą, pramuši sidabrą – randi auksą. Kas tai?“
Siūlėme grupėse aptarti Velykų simbolį – kiaušinį. Pasitelkiant visus 5 jutiminius pojūčius (regą, lytėjimą, uoslę, skonį, klausą) atskleisti kiaušinio naudingąsias savybes. Kūrybiškai panaudoti kiaušinį kuriant sveikuolišką velykinį patiekalą.
Kviečiame pavartyti sveikuoliškų velykinių patiekalų ir jų receptų knygą.
2022-04-30

 PROJEKTAS ,,Sveikos mitybos laivo kelionė per Lietuvą“

TREČIA UŽDUOTIS  – ,,Sveikuoliškas patiekalas ,,Dovana Lietuvai”.

 Kūrybiškai panaudojant Lietuvos vėliavos spalvų sveikuoliškus produktus (vaisius, daržoves) sukurti spalvingą patiekalą – dovaną Lietuvai.

Pasidžiaukime sukurtomis ypatingomis dovanomis Lietuvai 💛💚🧡

2022-03-31

 PROJEKTAS ,,Sveikos mitybos laivo kelionė per Lietuvą“

ANTRA UŽDUOTIS  – ,,Mandagus elgesys prie stalo”.

Su ugdytiniais kalbėtis apie saugų bei mandagų elgesį prie stalo bei pasirenkant įvairias menines priemones ir būdus sukurti stalo serviravimo padėkliukus.

Kviečiame pasidžiaugti kūrybiškomis idėjomis.

Book Creator – Gargždų l/d ,,Naminukas” Kvietinių skyrius, antra knyga

2021-02-28

ĮSTAIGOS PROJEKTAS-KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA

Nuo 2022 m. sausio 3 d. iki  2022 m. birželio 30 d. vyks respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų projektas-kūrybinių darbų paroda „Sveikos mitybos laivo kelionė per Lietuvą“.

Projekto tikslas – skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą formuojant vaikų supratimą apie sveiką mitybą, jos reikšmę žmogaus sveikatai.

Projekto uždaviniai:

1. gilinti vaikų žinias apie sveikos mitybos, tinkamo elgesio prie stalo pagrindus;

2. formuoti vaikų mitybos įpročius, atitinkančius sveikos mitybos principus;

3. plėsti vaikų supratimą apie maisto atsiradimą, įvairius jo ruošimo būdus. Skatinti vaikus gaminti nesudėtingus, sveikatai naudingus patiekalus;

4. skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp ugdymo įstaigų.

PIRMA UŽDUOTIS ,,Sveiko maisto piramidė“.

Pasirenkant įvairias menines priemones sukurti grupės sveikos mitybos piramidę.

 

Kviečiame ,,pavartyti” virtualią knygą.

Book Creator – Gargždų l/d ,,Naminukas” Kvietinių skyrius, pirma knyga

2022-01-31