2019-03-06 Gargždų lopšelio-darželio „Naminukas“ grupių „Lašeliai“ ir „Žvirbliukai“ vaikai pokalbiu per SKYPE metu bendravo su Ukmergės lopšelio-darželio „Vaikystė“ vaikais ir dalinosi patirtimi apie daržovių ir arbatžolių auginimą šiltnamyje projekto „Aš auginu 2018“ metu.

Vasario mėnesį su partneriu lopšelio-darželio „Vaikystė“ vaikais pasisveikinome siųsdami vieni kitiems laiškus, apsikeitėme klausimais ir kruopščiai ruošėme atsakymus apie augalų priežiūrą, auginimą šiltnamyje.

Kovo 6-ąją Ukmergės lopšelio-darželio „Vaikystė“ grupių vaikai nekantraudami laukė virtualioje aplinkoje pabendravimo su Gargždų lopšelio-darželio „Naminukas“ grupių vaikais. Vaikai kartu su mokytojomis uždavė paruoštus klausimus vieni kitiems, minė mįsles. Mūsų darželio vaikai paruošė prisistatymą apie vitaminų svarbą organizmui. Deklamavo eilėraščius, dainavo dainelę „Vitaminai“. Žaisti vaikams padėjo spalvingas ir linksmas kirmėliukas kurį nupiešė lopšelio-

darželio „Vaikystė“ vaikai.

Smagu buvo dalintis patirtimi virtualioje aplinkoje su kito darželio vaikais ir sužinojome kaip jiems sekasi auginti daržoves ir prižiūrėti šiltnamį.

 

Vaikų mintys apie pokalbį per SKYPE programą:

URTĖ: Sužinojome kaip jie augina augalus šiltnamyje, buvo linksma bendrauti ir žiūrėti į draugus per didelį ekraną.

UGNĖ: Mes jau laukiame pavasario, kada galėsime darbuotis „Sodinčiuje“ ir vėl pamatyti draugus.

 

Parodėme save ir pamatėme kitus virtualioje aplinkoje panaudojant kompiuterines technologijas.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės: Dalia Rapalienė, Virginija Karpavičienė, Aida Balsevičienė

2019 m. balandžio 25 d.