Grupėje dirba:

Rita Daugintienė, ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja

Toma Rastonienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Aida Kaupienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vilija Šarkienė, mokytojos padėjėja

Daiva Klapatauskienė, mokytojos padėjėja

 

 

Grupės darbo laikas: 7.15 – 17.45 val.

2021- 2022 m. m.

 

ŠVENTINIS RYTMETYS ,,PAUKŠČIŲ SUGRĮŽTUVĖS”

  Šią savaitę vaikai džiaugėsi pavasarėjančiu oru, skaisčiau šviečiančia saule, bundančiais vabalėliais ir grįžtančiais paukščiais. “Kačiukai” ir “Meškučiai” paukštelius į savo darželį kvietė švęsdami „Paukščių sugrįžtuvės“. Iš pradžių vaikai  puošė grupės lauko aplinką savo pieštomis gėlytėmis ir vis dairydamiesi į dangų laukė pasirodančių paukščių. Netikėtai medyje vaikai rado paukštelių paliktą laišką, kuriame buvo prašomi atlikti įvairias smagias užduotis: įveikti kliūčių ruožą, apibėgti medį, padainuoti dainelę, pažaisti judriuosius žaidimus. Įvykdžius visas užduotis vaikų laukė staigmena – mediniai paukšteliai!

     Vaikų spalvinti bei marginti mediniai paukšteliai nutūpė darželio kieme augančiame medyje. Nuo šiol spalvoti paukšteliai džiugina ne tik vaikučius ir jų tėvelius, bet ir grįžtančius giesmininkus.

2022-03-16
KAS VYKSTA? BALOS TYKŠTA! 
Šiandien ryto rate diskutavome, iš kur atsiranda balos, stebėjome lietaus debesis grupėje, kūrėme tykštančius spalvotų balų paveikslus ☔️💧🌧💦👣👩‍🎨👨‍🎨
2021-10-26
ARBATOS PUODELIS AUKLĖTOJAI

“Rudeniu kvepiantis arbatos puodelis auklėtojai” “Kačiukų” grupės vaikai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų kūrybiniame projekte – parodoje “Rudeniu kvepiantis arbatos puodelis auklėtojai” ir iš įvairios gamtinės medžiagos kūrė arbatos puodelį auklėtojai. Prieš tai drauge su mokytojomis aptarę kurias bei kiek rudeniškų gėrybių naudoti, išbėgę į lauką vaikai tuoj ėmėsi darbo. Puikus komandinis darbas, puikiai praleistas laikas lauke, o tuo pačiu paminėta ir artėjanti Mokytojo diena.

 

 

 

2021-09-17

 

2020 – 2021 m. m.

MĄSTYMO ŽEMĖLAPIŲ TAIKYMAS UGDOMOJOJE VEIKLOJE

„Kačiukų“ grupėje, ugdomojoje veikloje, išbandėme keletą mąstymo žemėlapių: apibrėžimo, apibūdinimo, grupavimo ir sekos sudarymo. Apskritai mąstymo žemėlapiai atvaizduoja aštuonis pažinimo procesus, naudojant nuoseklų vaizdinį modelį ir su juo susijusią mąstymo kalbą. Jų taikymas skatina mąstymo įgūdžių ugdymą bei perteikia mąstymą vaizdu.

 

ZOOLOGIJOS SODAS

Kūrėme savo grupės zoologijos sodą. Tam vaikai drauge turėjo įveikti keletą iššūkių: paruošti aptvarą zebrams, pastatyti tiltą per upę, parūpinti maisto gyvūnams bei iš Lego sukonstruoti aptvarą didiesiems sodo gyventojams. Dirbdami komandoje iššūkius įveikėme ir džiaugėmės ne tik  nuosavu zoologijos sodu, bet ir pačių pagamintais egzotiniais gyvūnais 🙂

RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Rudens saulelė beržynus auksuoja. Vėjelis išmargintus lapus per pievą nešioja. Smagu vaikams žaisti su nukritusiais lapais, klausytis jų čežėjimo. Bet dar smagiau sueiti į būrį, kartu žaisti, šokti, dainuoti, rudenėlio dovanėlėmis vaišintis…

Šiemet Rudenėlio šventė kitokia… ilgalaikė…  Vaikai džiaugsmingai mokėsi dainelę apie ežiuką, stengėsi išvirti pačią skaniausią daržovių sriubą, didžiavosi savo ir tėvelių sukurtais žibintasi bei nenuilsdami dūko rudeninių lapų pataluose.

 

,,VIRĖJŲ” dainelė

https://drive.google.com/file/d/1-1vEYNB8j48lwd1X2tu53w9_eNDsXT9d/view?usp=drivesdk

SEU PROGRAMA ,,KIMOCHIS”

Arbatėlė su Debesėliu (lapkričio mėnuo)
Vieną lapkričio popietę, Kimochis valandėlės metu Debesėlis su Balande Meile pakvietė vaikus pasisvečiuoti ir išgerti arbatos. Kadangi Debesėlis labiausiai mėgsta žalią arbatą, ja visus ir vaišino.
Balandė Meilė ir Debesėlis – Kimochis ikimokyklinio ugdymo programos, skirtos lavinti vaikų socialinį emocinį intelektą, personažai. Žaislai turintys jausmus. Ateinančiomis savaitėmis dar laukia smagūs susitikimai su Lipšniakoje, Vikšreliu bei Kate.