2022 – 2023 m.m. 

PROJEKTAS ,,ŽIEMOS STEAM”

Sausio 9- 13d. ,,Meškučių“ grupėje buvo vykdomas trumpalaikis projektas ,,Žiemos STEAM“, kurio tikslas – supažindinti su žiemos reiškiniais per STEAM veiklas.

Visą savaitę ugdytiniai tyrinėjo, stebėjo ir pažino žiemos gamtos reiškinius, sniegą ir ledą. Grupėje gamino dirbtinį sniegą iš krakmolo ir aliejaus, džiaugėsi, kad ir iš jo galima nulipdyti sniego senį, sniego gniūžtę.

Vaikai tyrinėjo užšaldytus ledo kubelius, žaidė jais, spalvino, stebėjo jų tirpsmą ir virsmą spalvotu vandeniu.

Netikro sniego gamyba ir eksperimentavimas, žaidimas ledukais vaikams suteikė daug teigiamų emocijų, lavino smulkiąją motoriką, rankos-akių koordinaciją bei vaizduotę.

2023-01-13

2021 – 2022 m. m.

PROJEKTAS ,,MAŽASIS TYRINĖTOJAS”

Projekto metu vaikai stebėjo ir atliko daug eksperimentų. Sužinojo, kad sumaišius stebuklingą skystį – actą ir stebuklingus miltelius – sodą, galima padaryti vulkaną🙂, o kiaušinį pamerkus į actą –  jis pasidaro minkštas. Dar sužinojo, kad spalvos moka ,,vaikščioti” ir, kad piešinukai gali plaukioti🙂

 

2022-02-25

 

TEMINĖ SAVAITĖ ,,RUDENINIS STEAMUKAS”.

Meninis kūrybinis (ART) iššūkis

Iš pasirinktų gamtinių medžiagų sukurk grupės pavadinimą.

2021-11-10

2020 – 2021 m. m.

EKSPERIMENTAS SU KIAUŠINIAIS 🥚🥚🥚

Grupėje vykdė eksperimentą  su kiaušiniais. Aiškinosi, ar kiaušinis skęsta ar plūduriuoja. Išsiaiškino, kad vandenyje skęsta, o kai įdedi druskos – plūduriuoja. Vėliau aiškinosi, kas slepiasi kiaušinio viduje jo nesudaužius. Pamerkė kiaušinį į actą parai laiko. Ištraukus turėjo ,,permatomą”, ,,šokinėjantį” kiaušinį.

Eksperimentas pavyko, kiaušinio paslaptys – atskleistos🙂

 

VELYKINĖ DEKORACIJA

Vaikučiai štampavo su balionais ant iškirpto kiaušinio su zuikučiu viduje.

 

SPALVOTIEJI PAUKŠČIUKAI

Vaikai dekoravo paukščius pasirinkdami įvairias medžiagas: spalvotą popierių, krepinį popierių, plunksnas, vatą, medžiagines juosteles.

RATO KONSTRAVIMAS

PIEŠIMAS SU STIKLO RUTULIUKAIS

RŪŠIAVIMAS, PILSTYMAS, SKAIČIAVIMAS